Корисна інформація

  

Поділяючи мудрий вислів : «Ми є те, що ми їмо» - слідуємо головної своєї концепції - виробляємо продукти корисні для здоров'я.

1 2

«Хлібці-Удальці» - це 100% натуральний продукт вироблений за унікальною технологією без дріжджів, цукру з цільного зерна різних злаків і лікувальних рослинних компонентів на відміну від хлібців вироблених з борошна. Час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти біологічну харчову цінність злаків, зародок зерна - комору біологічно цінних речовин: вітамінів Е, Р, В1, В2; О 12; мікроелементів, К, Са, Na, Mg, Fe, каротіна.Зерновие оболонки цілих зерен містять клітковину (Харчові волокна), які очищають організм від шлаків, токсичних речовин, стимулюють виділення травних соків, які переварюють їжу, нормалізують мікрофлору кишечника, знижують аллергизацию і підвищують імунітет організму.

3 4

На дуже важливу роль клітковини в харчуванні людини вказували ще лікарі давнини: Гіппократ, Авіценна та інші видатні лікарі минулого. Багаторічні спостереження вчених доводять, що нормалізація ваги людини середнього віку безпосередньо пов'язана з підвищенням вживання продуктів з цільних зерен злаків. У той час як підвищення споживання продуктів з очищених зерен,   які не мають зернових оболонок (харчових волокон), і муки - сприяє збільшенню ваги.

3 4

Зерно - "фундамент" харчування і основа здоров'я. Злаки є найпершими рослинами окультуреними людиною. За мільйони років спільного існування та еволюції організм людини & quot; навчився & quot; отримувати всі найнеобхідніше для повноцінної життєдіяльності з зерна. Відмовившись від вживання в їжу цільного зерна, людина свідомо прирікає себе на хвороби!   Ні продукту, який зміг би компенсувати відсутність в нашому харчуванні всіх частин і компонентів цільного зерна.


expovital2010 exposaludl2011 expovital2012

На міжнародних європейських спеціалізованих виставках «Expovital» і «Expo ecoSalud» по темі:дієтичне і здорове харчування, натуральні рослинні продукти - наша продукція «Хлібці-Удальці» зайняла гідне місце і отримала високу оцінку фахівців.


Euro

Зареєстрована торгова марка «Хлібці-Удальці» успішно пройшла чергову експертизу в Державному науково-дослідницькому центрі проблем гігієни харчування Міністерства охорони здоров'я України (висновок № 05.03.02-04 / 23818) і занесена до реєстру дієтичних продуктів України.


Споживач про нас :


https://www.youtube.com/watch?v=VBNnGUDJT_o


http://otzovik.com/reviews/hlebci_hrustyaschie_dieticheskie_hlebci-udalci/


Продукти для здоров'я і довголіття